ukru
044 499-05-77Продаж автомобілів
067 248-62-33Добровільний продаж
067 248-61-57 Примусовий продаж
067 248-62-32Спеціальні пропозиції

Добровільний продаж

Кожен з нас у своєму житті має справу з необхідністю придбання нерухомості. Хтось купує нерухомість - для житла, хтось - вкладає грошові кошти. Всіх цікавить питання: як вкласти гроші таким чином, що б дана інвестиція була не тільки прибутковою, але й приносила задоволення і впевненість у завтрашньому дні?

На ринку нерухомості величезна кількість пропозицій: квартири, будинки, комерційна нерухомість, земельні ділянки ...

Як вибрати оптимальний варіант, придбати саме те, що необхідно і потім спокійно спати ночами, не думаючи про ризики та небезпеки?

Ми пропонуємо Вам майно, яке продається за добровільною згодою боржника. Це означає, що ризики зіткнутися з подальшими за покупкою нерухомості судовими процесами і претензіями зведені до нуля.

Ми надамо Вам повний спектр професійного супроводу на всіх етапах угоди. Перед укладанням договору купівлі - продажу обов'язково проводиться ретельна перевірка і, при потребі, юридичне очищення нерухомості.

Вибравши відповідну категорію і позицію з пропонованого нами списку застав, Ви можете ознайомитися з докладним описом і зв'язатися з менеджером, який надасть повну інформацію про об'єкт.